
Тойтармалар 4.0 х 10 мм RAL 9003, сигналдық-ақ, 50 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тойтармалар Matrix 40682, RAL 9003, сигналдық-ақ түсті, 4,0 х 10 мм, 50 дана. қаптамада, — тегіс дайындамаларды бір-біріне бекіту үшін қолданылатын сорғыш типті байланыстырушы элементтер. Бекіту орнына бір жақты қолжетімділік болса да, сенімді, бір бөліктен тұратын қосылымды жасауға мүмкіндік береді. Кәсіби және тұрмыстық салада қолданылады. Артықшылықтары Гильзалар алюминийден жасалған, яғни коррозияға төзімді, салмағы аз және конструкцияға салмақ түсірмейді. Тойтармалардың тартпа өзектері (өзектері) мырышталған болаттан жасалған. Бекіткіштер RAL шкаласы бойынша белгіленген түске боялған, бұл оларды жалғанған дайындамалардың көлеңкесіне дәл сәйкестендіруге мүмкіндік береді. Қаптамада 50 дана бар, бұл көптеген қосылыстар үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.086 кг |
| Салмақ (жеке қаптамамен) | 0.086 кг |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 406-Тойтармалар |
| Тойтарманың жұмыс бөлігінің диаметрі | 4 мм |
| Тойтарманың жұмыс бөлігінің ұзындығы | 10 мм |
| Суырмалы шегенің материалы | Болат |
| Тойтарма материалы | алюминий |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4044996121338 |
- Бағасы: 368 ₸

