
Алынбалы қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш 530 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 55302 ұзындығы 530 мм, алынбалы қырғышы бар, көлікті қар шөгінділері мен мұздан тазарту үшін қолданылатын қар тазалағыш щетка. Қалың қылшықтардың ұштары үлпілдек, сондықтан олар шанақтың лак-бояу жабынына зақым келтірмейді. Щетка-қырғыш автоәуесқойларға арналған.Артықшылықтарыщетка аязға төзімді пластиктен жасалған және ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Қырғыштың ені 110 мм, сондықтан ол әйнекті мұздан тез тазартады.Егер қырғыш қажет болмаса, оны щеткадан алуға болады.Тұтқаның бетінде ойықтар бар, сондықтан оны қолмен ұстауға ыңғайлы.Сыпырғыш щетканың салмағы 246 г, сондықтан оны пайдалану шаршатпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 113 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 525 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.246 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.53 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126111 |
- Бағасы: 1 190 ₸

