
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш 580 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 55303 мм Stels 580 қырғышы бар қар тазалағыш щетка қыста көлікті тазалау үшін қолданылады. Ол бояуды сызып тастамайды, өйткені оның қылшықтарының ұштары үлпілдек. Қырғышы бар щетка автокөлік әуесқойлары үшін пайдалы.АртықшылықтаРытор аязға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Ені 100 мм пластик қырғыш шыныларды тез тазартады.Сыпырғыш щетканың тұтқасы қисық, бұл жету қиын жерлерді тазалауды жеңілдетеді.Тұтқада жұмсақ төсем бар, сондықтан оны қолғапсыз ұстау ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 585 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.292 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.58 мм |
| Тұтқа | жұмсақ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126128 |
- Бағасы: 1 826 ₸

