
Телескопиялық қырғышпен қарға арналған щетка-сыпырғыш 700-920 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығын 700-ден 920 мм-ге дейін ұзартуға болатын Stels 55304 қырғышы бар телескопиялық қар тазалағыш щетка көлікті қар мен мұздан тез тазартуға көмектеседі. Жылжымалы тұтқа сорғыш пен шатырды тазалауды жеңілдетеді. Қылқалам автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады.Артықшылықтары Қырғыштың мұзды ұсақтауға арналған тістері бар, сондықтан ол тіпті қалың мұз қабатымен де сәтті күреседі.Арматураланған тұтқа алюминий қорытпасынан жасалған, бұл оның беріктігіне байланысты.Қырғыш щетканың ұштарында үлпілдеген тығыз қылшықтары бар, сондықтан шанақтың бетін сызатпай, қар қабатын тиімді кетіреді.Тұтқадағы жұмсақ төсем автокөлік щеткасын қолғапсыз ұстауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.383 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.92 мм |
| Тұтқа | жұмсақ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126135 |
- Бағасы: 2 834 ₸

