
Қолғаптар х/б, ПВХ жабыны, "Точка", 7 класс Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сырғанауға қарсы және ПВХ жабыны бар "Нүкте" 67774 трикотаж қолғаптары жөндеу, құрылыс және механикалық құрастыру жұмыстарына арналған. Қолды жарақаттанудан және ластанудан қорғайды. 7-сыныпты тоқылған жіптен жасалған, сондықтан жақсы созылады және киюге оңай. Қолғаптар өнеркәсіпте, құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде, сондай-ақ тиеу-түсіру және жөндеу жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Мақта негізі жақсы тыныс алу қабілетіне ие, сондықтан қолғапты қолдар терлемейді. Құрамындағы полиэфирлі жіп қолғаптарға беріктік пен серпімділік береді. Нүктелі ПВХ-жабын жұмыс бетіне жақсы жабысады, бұл материалдар мен құралдарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Серпімді манжеттер білектердің айналасына тығыз орналасады, сондықтан қолғаптар қолдарға жақсы бекітіледі. Қолғаптар саусақтардың қозғалысын шектемейді, жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Негіздің табиғи материалы аллергия тудырмайды, соның арқасында қолғаптарды пайдалану денсаулық үшін қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 34 г |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6821-Перчатки "Русский инструмент" 7 класс |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800049377 |
- Бағасы: 82 ₸

