
Суық аккумулятор Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Camping Palisad арт. 69601 суық аккумуляторы термосөмкелер мен термоконтейнерлерде төмен температураны ұстап тұру үшін қызмет етеді. Бұл аксессуарды пайдалану арқылы азық-түліктер бұзылып, сусындар қызып кетеді деп алаңдамайсыз. Өнімнің жұмыс істеуі үшін зарядтағыш қажет емес, оны қолданар алдында мұздатқышта 22 сағат ұстау жеткілікті. Артықшылықтары Ұзақ жарамдылық мерзімі — мұздатылғаннан кейін батарея тағамды 12 сағатқа дейін салқындатады. Қауіпсіздік — уытты емес жоғары қысымды полиэтилен және контейнердің мазмұны зиянсыз, тіпті пайдаланушының абайсыздығынан аккумулятордың қысымы төмендесе де, өнімдер бұзылмайды. Сақтаудың қарапайымдылығы — егер суық батарея қажет болмаса, оны мұздатқышта немесе күн сәулесінен қорғалған басқа жерде сақтауға болады. Бюджетті үнемдеу — аккумулятордың қызмет ету мерзімі 3 жылды құрайды. Кез келген термосөмкемен және термоконтейнермен үйлесімді — аккумулятор 69595, 69597, 69598, 69602 баптарына, сондай-ақ басқа өндірушілердің үлгілеріне сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.439 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Материал | водно-соляной гелиевый раствор, краситель, полиэтилен высокой плотности |
| Өлшем | 170 х 35 х 95 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800046383 |
- Бағасы: 427 ₸

