
Бетонға арналған бұрғы Pro, 12 х 450 мм, SDS Plus Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 450 мм, SDS Plus білігі бар Gross PRO 70693 бетон бұрғысы бетонда, кірпіште және таста диаметрі 12 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Екі қырлы карбидті пластинаның арқасында тапсырмаларды сәтті орындайды. Бұрғы SDS Plus патрондарымен жабдықталған балғамен бұрғылармен бірге пайдаланылады және тұрмыстық және кәсіби қолданбалар үшін жарамды.АртықшылықтаРымаксималды беріктік — 80-90 HRC жоғары қатты вольфрам карбиді қорытпасынан жасалған кескіш пластина тасты бұрғылауды оңай өңдей алады.Жұмыстың ұлғайтылған ресурсы — бордың корпусы легирленген болаттан жасалған, ал үстіңгі қабаты жоғары жиілікті токтармен сөндірілген, бұл оның тозуға төзімділігін арттырады.Жақсартылған шламды шығару — тік бұрышты төбесі бар қос спираль шаңды тиімді кетіреді, нәтижесінде бұрғы қызып кетпейді және өнімділік жоғары деңгейде қалады.Үздік сапа — жабдық Германияда толық автоматтандырылған технология бойынша жасалған, бұл жұмыстың тұрақты жоғары сапасына және ұзақ қызмет мерзіміне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 515 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 37 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 705-"GROSS", "БАРС" бетонына арналған бұрғылар мен бұрғылар |
| Диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (евростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 400 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996118116 |
- Бағасы: 5 155 ₸

