
Алмаз дискі, 125 х 22.2 мм, жұқа, тұтас (Jaguar), ылғалды кесу Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Jaguar ф125 х 22,2 мм 73053 жұқа тұтас алмазды жүзі, тиісті стандартты өлшемдегі АЖМ немесе плитка кескіштің көмегімен кәсіби ылғалды кесу үшін жарамды. Гранит, фарфор, плитка, мәрмәр және тастан жасалған қатты материалдарды дымқыл әдіспен кесу үшін қолданылады. Диск тұтас пішінінің арқасында жарықтар мен сынықтарсыз тегіс кесінді қалдырады. Ылғал кесу кезінде су дискіні салқындатады және жұмыс аймағындағы шаңды кетіреді, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарды оңай жеңе алады. Дискінің 1,2 мм шағын қалыңдығына байланысты кесу жылдамдығы айтарлықтай артады. Артықшылықтарыжұмыс бөлігінің ойластырылған пішіні ылғалды тегістеуге мүмкіндік беріп қана қоймайды, сонымен қатар материалдарды қысқа мерзімді құрғақ кесуге мүмкіндік береді.Дискіні дайындау процесінде кемшіліктерді жою және нақты пішінге кепілдік беру үшін ыстық престеу қолданылады.Кең кесу бөлігінде (10 мм) 40-50 мкм өлшемді гауһар тастардың жоғары концентрациясы кесу жылдамдығына қарамастан өнімділікті арттырады.Байланыстың сапалы компоненттері (кобальт, күміс және т.б.) дискінің жоғары қызмет ету мерзімін, қызып кетуге және шамадан тыс жүктемелерге төзімділікті қамтамасыз етеді.Металл байланысы мұқият таңдалған, яғни диск әртүрлі материалдарды кесуде бірдей тиімді.Дискінің корпусы марганец қосылған жоғары сапалы 65Mn аспаптық болаттан жасалған, сондықтан ол жұмыстың үлкен көлеміне қарамастан пішінін жақсы сақтайды.Корпус түссіз лакпен қапталған, коррозиядан қорықпайды және ұзақ қызмет етуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.155 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119465 |
- Бағасы: 7 110 ₸

