
Алмаз дискі, Турбо-сегментті 230 х 22.2 мм, Барысты құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Турбо-сегментті алмаз жүзі Барс ф230х22,2 мм 73089 қатты материалдарды: тасты, құмтасты, кірпішті, гранитті, бетонды, соның ішінде жаңа және орташа арматураланған материалдарды құрғақ кесуге мүмкіндік береді. ҚШМ бар шығыс материалы ретінде қолданылады. Турбо-сегменттік конструкцияның арқасында диск тапсырмаларды жылдам орындайды және суды салқындатуды қажет етпейді. Артықшылықтары Турбиналы жұмыс жиектері — диск тез салқындатылады, оның зақымдану қаупі тіпті қарқынды жүктемелерде де барынша азайтылады. Жоғары ресурс — кесу қабатының ені 12 мм-ге дейін ұлғайтылды, оның құрамында тек жоғары сапалы синтетикалық алмастар бар. Саңылаулар тарылған және бұрышта орналасқан — арматурамен жанасқанда алмас қабатының жоғалуы және дискінің сынуы жойылады. Сапалы байлам — ол жоғары жылдамдықпен жұмыс істеуге мүмкіндік бере отырып, дискінің ыстыққа төзімділігін арттырады. Алмаздардың жоғары концентрациясы — диск үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға, соның ішінде кәсіби пайдалануға жарамды. Ыстықтай престеу — бұл өндіріс технологиясы дискінің сенімділігін айтарлықтай арттырады. 65Mn аспаптық болаттан жасалған диск корпусы — жоғары беріктік пен серпімділік қасиеттері материалдарды жылдам кесу кезінде дискінің майысуын болдырмайды. Коррозияға қарсы қорғаныс — корпус бояумен қапталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74681-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74681-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.68 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 12 мм |
| Штрих-код | 4044996117287 |
- Бағасы: 8 651 ₸

