
Алмаз дискі, тұтас 180 х 22.2 мм, жұқа, Барысты құрғақ/ылғалды кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс бөлігінің ерекше пішіні бар Барс ф180х22,2 мм 73095 жұқа тұтас алмас жүзі гранит пен фарфор плиткаларын, плиткаларды, плиткаларды, мәрмәрді, жасанды және табиғи тастарды UHM немесе плитка кескіш арқылы құрғақ және дымқыл кесу үшін қолданылады. Дискінің қалыңдығының төмендеуі фарфор плиткаларын және басқа қатты материалдарды кесу кезінде жұмыс құралына жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Диск кәсіби пайдалануға арналған. Сумен салқындатуды пайдалану дискінің қызмет ету мерзімін арттырады және чиптердің пайда болу мүмкіндігін азайтады. Артықшылықтары Перфорациясы бар тұтас конструкция сынықтарсыз жылдам сапалы кесуге кепілдік береді. Диск түріне арнайы таңдалған буманың құрамына металдардың отқа төзімді қосылыстары кіреді, сондықтан диск тіпті жоғары температураға төтеп бере алады. Алмаздардың жоғары концентрациясы бар ені 10 мм кесу жиегі жұмыстың жылдамдығы мен өнімділігін арттырады. Отырғызу шұңқырының жанындағы аумақ арнайы төсемдермен толықтырылған, бұл бүкіл құрылымның беріктігін арттырады. Торлы ою-өрнек жұмыс кезінде үйкелісті азайтуға мүмкіндік береді, осылайша диск тезірек салқындатылады. Диск сенімділігімен ерекшеленеді және жоғары ресурсқа ие, өйткені дайындалған технологиясы бойынша ыстықтай престеу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74681-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74681-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.389 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 180 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996117317 |
- Бағасы: 7 538 ₸

