
Алмаз дискі, тұтас кесінді, 115 х 22.2 мм, құрғақ кесу Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 73122 алмазды кесу дискісі, тұтас, 115 мм — болгарлар мен білік диаметрі 22,2 мм плитка кескіштерге арналған жабдық. Ол мәрмәр, жасанды және табиғи тастарды, фарфор және керамикалық плиткаларды кесу үшін қолданылады. Сумен жабдықтаусыз пайдалану құралдың мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Дискінің ресурсын арттыру үшін сумен салқындатуды пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Алмаздардың жоғары концентрациясының арқасында кесінді таза және тегіс болады. Ені 10 мм кесу жиегі өнімділікті арттыруға көмектеседі. Диск корпусындағы саңылаулар белсенді салқындатуға ықпал етеді, бұл дискіні құрғақ кесу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Диск суық престеу әдісімен жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.142 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 115 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996117331 |
- Бағасы: 1 863 ₸

