
Алмас дискі, Турбо-сегментті кесу, 230 х 22.2 мм, Matrix Professional құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 73150, 230 x 22,2 мм турбо-сегментті алмазды дискі, әртүрлі беріктіктегі бетонды, тасты, кірпішті, тротуар плиталарын, шлак блоктарын құрғақ кесуге арналған. Ол 22,2 мм отырғызу тесігі бар бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады. Арнайы таңдалған металл байланысының арқасында диск әлсіз арматураланған темірбетонды кесу кезінде де жоғары өнімділік көрсетеді. Артықшылықтары Сегменттердің турбокомпрессорлық бетінің арқасында кесу дөңгелегі қызбайды, жоғары өнімділікті сақтайды және суды салқындатуды қажет етпейді. Жұмыс қабатының ені 10 мм және алмастардың концентрациясының жоғарылауы жабдықтың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Диск жүктемелерге төзімді, суықтай престеу әдісімен дайындалған. Диск тұрмыстық қолдану үшін өте қолайлы, ұзақ уақыт қызмет етуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.748 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996117409 |
- Бағасы: 7 634 ₸

