
Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 150 мм, биметалл, 3 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм, 3 дана Matrix 77768 металл аралау дискісіне арналған биметалдық қалақтар құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады. Олардың арқасында металл профильді аралаудың кез келген түрін жүзеге асыруға болады. Артықшылықтары Жоғары жылдамдықты болаттан жасалған биметалдық қалақтар жоғары қаттылыққа және тамаша кесу қасиеттеріне ие, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Тістердің толқынды орналасуы пышақтардың тозуға төзімділігі мен икемділігін қамтамасыз етіп, олардың беріктігін қамтамасыз етеді. 24 TPI әмбебап тіс қадамы бар жүздер үлкен және орташа қалыңдықтағы бөлшектерді кеседі. Жинақтағы үш кенеп жұмыстың үлкен көлеміне жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.024 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 24TPI |
| Штрих-код | 4044996122915 |
- Бағасы: 1 127 ₸

