
Дизайнерлік жұмыстарға арналған пышақ, екі компонентті тұтқа, 5 қосалқы матрица пышағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы және 5 қосалқы жүзі бар Matrix 78855 пышағы дизайнерлік жұмыстар үшін қолданылады: фигуралық ою, ұсақ сәндік элементтер жасау. Ол көркем нәтижеге қол жеткізе отырып, қағаз бен тұсқағазды кесуде тиімді жұмыс істейді. Артықшылықтары Қауырсын тәрізді пышақ 60 көміртекті болаттан жасалған, шыңдалған және қайралған, сондықтан ол өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. Арнайы қорғаныс қақпағы мен ұзартылатын пышақ тасымалдау мен пайдаланудың қауіпсіздігін арттырады. Пышақпен бірге 5 қосалқы пышақ келеді, сондықтан оларды қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Корпус оңай жұмыс істеуі үшін сырғымайтын резеңке кірістірумен алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жүздің өлшемі | |
| жүздің ұзындығы | 40 мм |
| жүздің ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.066 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | SK5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | перовое |
| Штрих-код | 4044996120065 |
- Бағасы: 1 546 ₸

