
Пышақ, 19 мм, "Quick blade" жылжымалы трапеция тәрізді жүзі, эргономикалық екі компонентті сабы, 3 жүзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы трапеция тәрізді жүзі, эргономикалық екі компонентті тұтқасы және жиынтықтағы 3 жүзі бар Matrix "QUICK BLADE" 78925 пышағының қолдану аясы кең: оның көмегімен қағазды, гипсокартонды, тұсқағазды және т.б. кесуге болады. Ол құрылыс алаңында немесе шеберханада ыңғайлы болады. Жылжымалы жүзі бар пышақ практикалық және қауіпсіз конструкцияға ие, бұл оны әмбебап етеді. Артықшылықтары Пышақ жүзі берік және қатты 60 болаттан жасалған, сондықтан ол өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. Quick blade функциясы пайдаланудың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді — пышақты қажетті ұзындыққа (3 деңгей) ұзартуға болады, ал жұмыс істегеннен кейін ол автоматты түрде корпусқа оралады. Корпустың жоғарғы жағындағы босату түймесі пышақтарды жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Эргономикалық пішінді екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Пышақпен бірге жоғары сапалы жапондық СК-5 болаттан жасалған 3 қосымша пышақ келеді, сондықтан оларды қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Барлық шығын материалдары арнайы бөлінген бөлікте сақталады, сондықтан олар жоғалмайды. Құйрық бөлігінде пышақты іліп қоюға арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 61 мм |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | SK5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Пышақтың ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996120096 |
- Бағасы: 3 381 ₸

