
Пышақ, 19 мм, тартылатын трапеция тәрізді жүзі, эргономикалық екі компонентті сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тартылатын трапеция тәрізді жүзі және эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқасы бар Matrix 78926 пышағы қағазды, картонды, былғарыны және басқа қатты емес материалдарды кесуде тиімді жұмыс істейді. Ол құрылыс алаңында, ас үйде, кеңседе таптырмас көмекші болады. Құралдың жиналмалы конструкциясы оны әмбебап етеді, сонымен қатар пайдалану ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады. Артықшылықтары Пышақтың үш деңгейлі берілісі орындалатын жұмысқа және материал түріне байланысты қажетті ұзындықты таңдауға мүмкіндік береді. Пышақтың корпусы мырыш қорытпасынан жасалған, сондықтан коррозияға төзімді. Бекіткіш ролик пышақты бөлшектемей-ақ тез ауыстыруға мүмкіндік береді. Пышақ резеңкеленген жабыны бар эргономикалық тұтқамен жабдықталған, бұл оның сырғып кетуіне жол бермейді және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Пышақпен бірге 3 қосымша пышақ бар, сондықтан оларды қосымша сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.215 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 61 мм |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | SK5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Пышақтың ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996120058 |
- Бағасы: 2 197 ₸

