
Пышақ, 9 мм, жылжымалы жүзі, ABS корпусы-пластик Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 9 мм ұзартылатын жүзі және ABS пластик корпусы бар Matrix 78927 пышағы қағазды, картонды, былғарыны және басқа қатты емес материалдарды кесуге мүмкіндік береді. Сырғымалы конструкцияның арқасында оны пайдалану ыңғайлы және қауіпсіз. Құрал әртүрлі салаларда қолданылады: құрылыста, кеңседе, тұрмыстық және жеке шеберханаларда. Артықшылықтары 60 болаттан жасалған пышақ жоғары беріктік пен қаттылыққа ие, сондықтан оның ресурсы жоғары. Соққыға төзімді және жеңіл ABS пластиктен жасалған корпус жүктемелерге төзімді және пышақтың ыңғайлы жұмыс істеуін және беріктігін қамтамасыз ету үшін қолыңызда сырғып кетпейді. Сегменттелген пышақ түтіккен ұшты тез үзуге және пышақтың кесу қабілетін қалпына келтіруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 85 мм |
| жүздің ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.018 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996119977 |
- Бағасы: 174 ₸

