
Пышақ, 9 мм, жылжымалы қалақ, металл бағыттаушы, эргономикалық екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 9 мм ұзартылатын жүзі, металл бағыттағышы және эргономикалық екі компонентті тұтқасы бар Matrix 78932 пышағы шеберханада және күнделікті өмірде жөндеу және құрылыс жұмыстарын орындау кезінде пайдалы. Ол қағазды, картонды, былғарыны, тұсқағазды және басқа материалдарды оңай кеседі. Жылжымалы конструкция пышақты ыңғайлы пайдалануға және қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Пышақтың беріктігі мен сенімділігін ол жасалған 60 болат қамтамасыз етеді. Қажет болса, пышақ құралдың құйрығы арқылы оңай ауыстырылады. Металл бағыттаушы қорғайды корпусының зақымданудан тіпті қарқынды пайдалану. Пышақта тәуекелдер бар, сондықтан жиегі күңгірттенген кезде сегментті үзіп, пышақты пайдалануды жалғастыру жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.051 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 85 мм |
| Корпус материалы | пластик+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996119991 |
- Бағасы: 417 ₸

