
Пышақ, 9 мм, "Quick blade" жылжымалы жүзі металл бағыттаушы, қос бекіткіш, эргономикалық
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылжымалы сегменттелген жүзі бар пышақ әртүрлі материалдарды кесуге арналған: қағаз, картон, линолеум, былғары және т.б. Пышақты ауыстыру пышақтың құйрығы арқылы жүзеге асырылады. Quick blade функциясының арқасында қалақ қажетті ұзындыққа дейін созылады және пайдалану тоқтатылған кезде автоматты түрде пышақтың корпусына қайтарылады. Ерекшеліктері Quick blade функциясы Пышақ жиынтығы - 1 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.045 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 48 мм |
| Корпус материалы | пластик+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996120010 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

