
Пышақ, 18 мм, "Quick blade" жылжымалы жүзі металл бағыттаушы, қос бекіткіш, эргономикалық
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылжымалы жүзі, эргономикалық екі компонентті тұтқасы, металл бағыттағыштары және қос бекіткіші бар Matrix "QUICK BLADE" 78936 пышағы тұрмыстық және құрылыс мәселелерін шешуге арналған қауіпсіз және практикалық құрал болып табылады. Оның көмегімен қағазды, гипсокартонды, тұсқағазды, табиғи және жасанды былғарыны, линолеумды және т.б. кесуге болады. материалдар. Пышақ үйде, шеберханада, гаражда таптырмас көмекші болады, қолөнерге пайдалы болады. Артықшылықтары Пышақтың қаттылығы мен беріктігіне ол жасалған 60 болаттың арқасында қол жеткізіледі. Кірістірілген Quick blade опциясы пышақты қажетті ұзындыққа ұзартуға мүмкіндік береді, сонымен қатар оның автоматты түрде оралуын қамтамасыз етеді. Ашылатын құйрық бөлігі жүзді жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді. Сегменттелген пышақтың арқасында пышақтың әрі қарай жұмыс істеуі үшін өткірлігін жоғалтқан бөлікті сындыруға болады. Пышақ металл бағыттағыштармен жабдықталған, олар пышақтың корпусына зақым келтірмейді. Эргономикалық корпусының арқасында пышақ қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл ұзақ жұмыс істегенде шаршауды азайтады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.102 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 43 мм |
| Корпус материалы | пластик+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996120027 |
- Бағасы: 1 028 ₸

