
Пышақ, 9 мм, жылжымалы қалақ, металл бағыттаушы, эргономикалық екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 9 мм ұзартылатын жүзі, металл бағыттағышы және эргономикалық екі компонентті тұтқасы бар Matrix 78937 пышағы шеберханада тұрмыстық қажеттіліктерге, жөндеу жұмыстарына, сондай-ақ қолөнер бұйымдарына пайдалы. Ол қағазды, картонды және былғарыдан жасалған бұйымдар сияқты қалың материалдарды оңай кеседі. Артықшылықтары Беріктігі мен қаттылығы — жүзі орындалды болаттан 60. Металл бағыттаушы — корпус зақымданудан қорғалған. Сегменттелген пышақ — егер кесу жиегі айқындылығын жоғалтса, оның бір бөлігі оңай үзілуі мүмкін. Резеңкеленген тұтқалары бар эргономикалық корпус — қарқынды пайдалану кезінде де қолдар шаршамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 85 мм |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996120034 |
- Бағасы: 858 ₸

