
Пышақ, 18 мм, жылжымалы жүзі металл бағыттаушы, эргономикалық екі компонентті сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 18 мм ұзартылатын жүзі, металл бағыттағышы және эргономикалық екі компонентті тұтқасы бар Matrix 78938 пышағы шеберханада тұрмыстық қажеттіліктерге, жөндеу жұмыстарына, сондай-ақ қолөнер бұйымдарына пайдалы. Ол қағазды, картонды және былғарыдан жасалған бұйымдар сияқты қалың материалдарды оңай кеседі. Артықшылықтары Беріктігі мен қаттылығы — жүзі орындалды болаттан 60. Металл бағыттаушы — корпус зақымданудан қорғалған. Сегменттелген пышақ — егер кесу жиегі айқындылығын жоғалтса, оның бір бөлігі оңай үзілуі мүмкін. Резеңкеленген тұтқалары бар эргономикалық корпус — қарқынды пайдалану кезінде де қолдар шаршамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.176 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 109 мм |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996120041 |
- Бағасы: 1 041 ₸

