
Электриктің пышағы, жиналмалы, тік жүзі, эргономикалық екі компонентті сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78987 жиналмалы электрик пышағы түзу жүзі және эргономикалық екі компонентті тұтқасы бар сымдарды кесу және олардан оқшаулауды алу үшін қолданылады. Ұзындығы 60 мм түзу жүзі тар жағдайларда жұмыс істеуге ыңғайлы. Құрал электр монтаждау жұмыстарына арналған, тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды. Артықшылықтары Қалыңдығы 2,5 мм тот баспайтын болаттан жасалған кескіш пышақ зақымдануға және коррозияға төзімді, бұл құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке ендірмелері мен саусақ асты ойықтары бар екі бөліктен тұратын пластикалық тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады. Құралдың жиналмалы құрылымы бар, сондықтан оны сақтау және тасымалдау оңай. Тұтқада ілулі сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік беретін тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жүздің өлшемі | |
| жүздің ұзындығы | 61 мм |
| жүздің ені | 22.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 126-120419-НА36 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТҰК" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№ 126-120419-НА36.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.123 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Пышақ материалы | HCS |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Пышақтың пішіні | полотно |
| Штрих-код | 4044996120089 |
- Бағасы: 1 661 ₸

