
Жүздер, 18 мм, 10 дана, көп сегментті Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 79312 көп сегментті жүздері ені 18 мм және ұзындығы 109 мм, 10 дана. қаптамада — тиісті стандартты өлшемдегі монтаждау пышақтарына арналған қосалқы бөлшектер. Олармен қатты материалдарды, линолеумды, пластикті, гипсокартонды, сондай-ақ қағазды, пленканы, картонды кесуге болады. Пышақтар құрылыс және әрлеу жұмыстарында қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық мақсаттарда қолданылады. Артықшылықтары Пышақтар қалыңдығы 0,5 мм жоғары көміртекті болаттан жасалған, бұл оларға беріктік пен тозуға төзімділік береді. Әрбір пышақ өткір қайралған және ауыстырусыз ұзақ уақыт қызмет етеді — егер ол күңгірттенсе, жұмсалған сегментті үзу жеткілікті. Шығын материалдары ПВХ-пенал қаптамаланған, бұл сақтау үшін өте ыңғайлы. Қаптамада 10 дана бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 124 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 22 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Топ | Пышақтарға арналған жүздер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 793-Пышақтар мен қырғыштарға арналған жүздер |
| Жүздің ұзындығы | 108 мм |
| Пышақ материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Пышақтың пішіні | сегменттелген |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996122328 |
- Бағасы: 340 ₸

