
Қырғыш, жылжымалы қалақ, тот баспайтын болаттан жасалған резеңкеленген корпус, 3 қосалқы матрицалық қалақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 79544 қырғышы тот баспайтын болаттан жасалған резеңкеленген корпуста, ұзартылатын жүзі және 3 қосалқы қалақшасы бар, тегіс беттерден тығыздағыш пен бояу жабындарының қалдықтарын кетіру үшін қолданылады. Ұзартылатын пышақтың арқасында оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Тозған кенепті ауыстыруға болады, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қырғыш жөндеу және әрлеу жұмыстары үшін қолданылады.Артықшылықтарыскрепка берік тот баспайтын болаттан жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді.Жүзі көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ресурсы жоғары.Резеңкеленген корпус алақанға мықтап орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті арттырады.Құрал 3 қосалқы пышақпен бірге жеткізіледі, сондықтан шығын материалдарын бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 116 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 77 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.081 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 8.5 мм |
| Пышақ материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Резеңкеленген тұтқа | Иә |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Пышақтың пішіні | сегменттелген |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996120102 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

