
Арматураны тоқуға арналған ілмек, 245 мм, Сибртех мырышталған тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 245 мм, мырышталған тұтқасы бар Sibrtech 84873 ілгегі арматураны байлау үшін қолданылады. Оның арқасында шыбықтарды біріктіріп, жақтау мен торды жасауға болады. Ілмектің қарапайым конструкциясына байланысты оны пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес, сондықтан ол күнделікті өмірде және құрылыс алаңында пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері берік болаттан жасалған, сондықтан жұмыс кезінде ілмек майыспайды. Мырышталған тұтқа коррозияға ұшырамайды, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан ілмекпен жұмыс істеу оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.249 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Материал | Болат |
| Тұтқаның материалы | мырыштау |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996123950 |
- Бағасы: 1 456 ₸

