
Арматураны тоқуға арналған ілмек, 210 мм, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 210 мм, ағаш тұтқасы бар Sibrtech 84876 ілгегі арматураны байлау үшін қолданылады. Оның арқасында шыбықтарды біріктіріп, жақтау мен торды жасауға болады. Ілмектің қарапайым конструкциясына байланысты оны пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес, сондықтан ол күнделікті өмірде және құрылыс алаңында пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері берік болаттан жасалған, сондықтан жұмыс кезінде ілмек майыспайды. Эргономикалық пішінді ағаш тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан ілмекпен жұмыс істеу оңай. Тұтқаға кіріктірілген мойынтірек ілмектің айналуын жеңілдетеді және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Материал | Болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996123967 |
- Бағасы: 1 034 ₸

