
ХБ негізіндегі жабысқақ таспа 18 мм х 7 м, 80 г Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 18 мм x 7 м және салмағы 80 грамм Sibrtech 88760 негізіндегі электрлік таспа. сымдарды қосу, бұрау, қорғау және оқшаулау үшін қолданылады. Ол 1000 В дейінгі жұмыс кернеуімен электр монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Сапалы орындалуы — берік мақтадан жасалған мата тегіс құрылымға ие, таспа жеңге мықтап оралған. Екі жағынан жабысқақ қабат — таспа сымдардың герметикалық оқшаулануына кепілдік береді және қосылыстарды атмосфералық және басқа әсерлерден сенімді қорғайды. Тікелей тұйықталудан қорғау — жоғары температураның әсерінен жабысқақ таспа жанбайды, тек қатып, күйіп кетеді. Жоғары ресурс — таспа абразияға, ультракүлгін сәулелердің, ылғалдың, қышқылдардың және сілтілердің әсеріне ұшырамайды, пластикалық жең де ылғал мен деформациядан қорықпайды. Жұмыс температурасының кең диапазоны — таспаны -30-дан +30 °С-қа дейінгі жағдайларда пайдалануға болады. Үлкен қор — 7 метрлік таспа ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 7 м |
| Ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Негізі | ХБ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800048875 |
- Бағасы: 230 ₸

