
ПВХ жабысқақ таспа, 15 мм х 10 м, жасыл Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 15 мм x 10 м ПВХ Сибртех 88791 жасыл жабысқақ таспа күнделікті өмірде де, өнеркәсіптік нысандарда да кеңінен қолданылады. Оның көмегімен электр монтаждау жұмыстарын орындауға болады: сымдарды оқшаулау, бұрау және қосу, сондай-ақ түсті таңбалау. Артықшылықтары Таспа қауіпсіз қосылымдарды алуға мүмкіндік береді, себебі ол жануды қолдамайды және -30-дан +50 градус Цельсий диапазонында пайдалануға болады. Қалыңдығы 130 мкм болғандықтан, жабысқақ таспа 5000 В-қа дейінгі жұмыс кернеуіне төтеп бере алады.Акрилді желім негізі жоғары адгезияға ие, сондықтан таспа ұзақ уақыттан кейін де қабығынан кетпейді. ПВХ таспасы беріктігі мен серпімділігімен, сондай-ақ тозуға, ультракүлгін сәулелерге және ылғалға төзімділігімен ерекшеленеді, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Биологиялық ыдырайтын қағаз орамы қоршаған ортаға зиянсыз жойылады. Таспаның ұзындығы 10 метрді құрайды, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарға жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Негізі | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800048790 |
- Бағасы: 92 ₸

