
Optimal Matrix автоқараңайтқышы бар беткі қорғаныш қалқаншасы (дәнекерлеушінің маскасы)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix сауда белгісі Optimal автоматты күңгірттендіруі бар дәнекерлеуші маскасының үлгісін ұсынады. Optimal маскасы дәнекерлеу жұмыстарын жүргізу кезінде зиянды сәулеленуден ең жақсы қорғанысты қамтамасыз етеді. Корпус полипропиленнен жасалған, бұйымның салмағы 520 г.Маска 90-нан 40 мм-ге дейінгі бақылау терезесімен жабдықталған. Оның алдыңғы жағында оператордың көзіне қарама-қарсы "Хамелеон" типті жарық сүзгісі орналасқан. Оның үстінде екі кіріктірілген литий батареясын және екі тәуелсіз фото сенсорды зарядтайтын күн батареясы орналасқан. Датчиктің көрсеткіштеріне байланысты жарық сүзгісі көзді қарқынды нүктелік жарықтың зиянды әсерінен қорғай отырып, жарық өткізу қабілетін өзгертеді. Сүзгінің жауап беру жылдамдығы = секундтың он бес мыңнан бір бөлігі. Жарықты азайтудан басқа, жарық сүзгісі көзді ультракүлгін және инфрақызыл сәулелерден де қорғайды. Matrix маскасында жарық сүзгісін күңгірттеудің қолмен режимі, сондай-ақ оның күңгірттенуінің кідірісін және датчиктердің сезімталдығын реттеу қарастырылған. Бұл маскада "Тегістеу" режимі бар, онда жарық сүзгісі күңгірттеу режиміне ауыспайды және масканы металда кесу және тегістеу жұмыстары кезінде бетті қорғау үшін пайдалануға болады. Маска көру бұрышын реттеумен (5 позицияны өзгертеді) және бас жағын ыңғайлы реттеумен жабдықталған. Бұл масканы электр доғалы жартылай автоматты дәнекерлеумен және электродтармен дәнекерлеумен пайдалану ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.875 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Күңгірттеу уақыты | 1/15000 с |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 897-Очки и маски сварщика |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс температурасы | от -5°С до +55 град |
| Экран өлшемі | 92х42 мм |
| Ашық күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN4 |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN9-13, бірқалыпты реттеу |
| Тағам түрі | солнечная батарея, несъемный аккумулятор |
| Жарық сүзгісінің түрі | хамелеон |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996064710 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

