
"АҚҚУ" 230.1 1F НБТ-02 "ҚАЛҚАН" Ресей Сибртех қорғаныс бет қалқаны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech "АҚҚУ" 230.1 1F NBT-02 "ҚАЛҚАН" 89164 қорғаныс бет қалқаны бас пен мойынның алдыңғы бөлігін, сондай-ақ маңдай мен париетальды ұшқындардың, кинетикалық энергиясы 0,84 Дж-қа дейінгі қатты ұшатын бөлшектердің, ерітінділердің шашырауынан қорғайды. . Бұйым жылу сәулесінің әсерін 50%-ға азайтады. Қалқан құрылыс алаңында, өндірістік шеберханада, сондай-ақ саяжайда және гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарыоптикалық мөлдір поликарбонаттан жасалған экран ұзақ уақыт жұмыс істегенде де жақсы көрінуді қамтамасыз етеді.Соққыға төзімді экран қорғаныс қалқанының ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Жұмсақ маңдай жапқышы бет қалқанын пайдалану ыңғайлылығын арттырады.Қабырғалық және маңдай ленталары қалқанның ыңғайлы орналасуын қамтамасыз ету үшін үздіксіз реттеледі, бұл әсіресе бас киімді киген кезде ыңғайлы.Ақылды дизайнының арқасында қалқанды түзеткіш көзілдіріктермен және респиратормен пайдалануға болады.Еңкейту бұрышы реттеледі — экранды ыңғайлы күйге келтіруге немесе жоғары көтеруге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 332 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГБУ "ВНИИ ТРУДА" Ресейдің Еңбек министрлігі |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/89164.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800048479 |
- Бағасы: 1 840 ₸

