
"АҚҚУ" 230.1 1S НБТ-01 "Эконом" Ресей Сибртех беткі қорғаныш қалқаны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech "АҚҚУ" 230.1 1S NBT-01 "ЭКОНОМ" 89165 қорғаныш бет қалқаны бетті толығымен жауып, оны ұшқынның, кинетикалық энергиясы 0,6 Дж-қа дейінгі қатты ұшатын бөлшектердің, құрылыс ерітінділерінің шашырауынан қорғайды. Ол серпімді жолақ арқылы басына мықтап бекітіледі. Металл өңдеуге, құрылыс және жөндеу жұмыстарына пайдалы, елде және гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарымөлдір экран заттарды бұрмаламайды, ұзақ уақыт бойы тозған кезде жайлылықты қамтамасыз етеді.Экран соққыға төзімді поликарбонаттан жасалған, сондықтан ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Маңдай бөлігіне жұмсақ төсемнің арқасында қалқанды кию ыңғайсыздықты тудырмайды.Бұйымның төмен қарай қиғаш пішіні бар, сондықтан онда басты еркін бұруға және еңкейтуге болады.Қалқан төмен және жоғары күйде бекітіледі, сондықтан жұмыста үзіліс болған жағдайда оны алып тастауға емес, жоғары қарай еңкейтуге болады.Бет қалқанының конструкциясы түзетуші көзілдірікті немесе респираторды шешпей-ақ жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГБУ "ВНИИ ТРУДА" Ресейдің Еңбек министрлігі |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/89165.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800048486 |
- Бағасы: 970 ₸

