
"АҚҚУ" 230.1 1S НС-01 "Эконом" Ресей Сибртех торы бар қорғаныш бет қалқаны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"АҚҚУ" Sibrtech 230.1 1S NS-01 "ЭКОНОМ" 89166 торы бар қорғаныс бет қалқаны бетті толығымен жауып, оны үгінділерден, шөп кесінділерінен, кинетикалық энергиясы 0,6 Дж-қа дейінгі қатты ұшатын бөлшектерден қорғайды. Реттелетін резеңке таспа қалқанды басыңызға мықтап бекітеді. Бұйым шөп шабу кезінде қолданылады.Артықшылықтары Қорғаныс жұқа торлы болат тордан жасалған, бұл оның жоғары беріктігін қамтамасыз етеді.Маңдай бөлігіндегі жұмсақ төсем қалқанды пайдалану ыңғайлылығын арттырады.Қара нитро бояумен қаптау шағылысуды азайтады және болат торды коррозиядан қорғайды, бұл өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартады.Қорғаныс қалқаны төмен қарай еңкейді, бұл басты бұру және еңкейту кезінде еркіндікті қамтамасыз етеді.Қалқанның конструкциясы түзетуші көзілдіріктерде және респираторда жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Экран төмен және жоғары күйде бекітіледі, сондықтан жұмыстағы үзіліс кезінде оны алып тастаудың қажеті жоқ — оны жоғары қарай еңкейту жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГБУ "ВНИИ ТРУДА" Ресейдің Еңбек министрлігі |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/89166.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | мелкоячеистая сетка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800048493 |
- Бағасы: 1 247 ₸

