
"Панорама" қорғаныш көзілдірігі Ресей Сибртех қалқанымен жиынтықта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалқаны бар Сибртех "Панорама" 89167 қорғаныш көзілдірігі бетті шаңнан, ұшатын қатты бөлшектерден және жемейтін сұйықтықтардың шашырауынан қорғауға арналған. Тығыздағыштың анатомиялық пішініне байланысты бетке тығыз орналасады. Қалқан, корпус және линзалар жақсы көріністі қамтамасыз етеді. Көзілдірік ағаш және слесарлық шеберханада, сондай-ақ гаражда немесе саяжайда жұмыс істеу үшін пайдалы.Артықшылығы Отқа төзімді материалдан жасалған мақсатты корпус көзілдіріктің жоғары беріктігін қамтамасыз етеді.Линзалар мен қалқан тозуға төзімді поликарбонаттан жасалған, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Көзілдірік заттарды бұрмаламайды және қолдануға ыңғайлы.Жанама желдету жүйесі тұманданудың алдын алады.Қорғаныш көзілдіріктерге 1-оптикалық класс берілген, сондықтан оларды тағу ұзақтығына шек қойылмайды.Бас таспаның ұзындығы реттеледі, сондықтан көзілдірік басына ыңғайлы бекітіледі.Көзілдірік қауіпсіз материалдардан жасалған және аллергия тудырмайды (жеке төзімсіздік жағдайларын қоспағанда).Түзеткіштері бар қорғаныш көзілдіріктерді киюге болады, сондықтан оларды көру қабілеті бұзылған адамдар пайдалана алады.Бұйымның КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты бар, бұл оның жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 235 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.АБ87.В.00817 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Жаңа технологиялар" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/89167.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АБ87.В.00817.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Желдету | непрямая |
| Салмақ | 0.158 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800048509 |
- Бағасы: 1 117 ₸

