
Сүзгіш жартылай маска, У-2К, FFP1, Поролон Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көбік резеңкеден жасалған Сибртех У-2К 89213 сүзгіш жартылай маскасы, FFP1 класы, улы емес металл, минерал, жануарлар және өсімдік шаңының ірі бөлшектерінен қорғауды қамтамасыз етеді. Оның арқасында тыныс алу жүйесіне зиянды заттардың әсерін болдырмауға болады. Бұл құрылыс, сырлау, тұрмыстық және өндірістік жұмыстар кезінде пайдалы. Артықшылықтары Жартылай маска көбік резеңкеден және ішкі жағынан зиянды заттардың өтуіне жол бермейтін полимерлі материалдың қосымша қабатынан жасалған. Қорғаныс құралы өзінің қолданылуында әмбебап болып табылады, сондықтан ол жоғары ылғалдылық жағдайында және температураның ауытқуында жұмыс істеуге жарамды. Маска R D белгісімен таңбаланған — қайта пайдалануға жарамды және шаңға төзімділік талаптарын қанағаттандырады. Дем шығару клапанының арқасында жартылай масканы қолданған кезде тыныс алу қиындамайды, өйткені жылу мен ылғалдың тиімді бөлінуі қамтамасыз етіледі. Реттегіші бар басты бекіткіш және мұрын қысқышы қорғаныс құралының бетке мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді. Жиналмалы жартылай масканы тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы. "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" КО ТР 019/2011 сертификаты жартылай масканың сапа стандарттарына сәйкестігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қорғау класы | FFP1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 50 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03630 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03630.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.031 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Иә |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800049056 |
- Бағасы: 251 ₸

