
Жартылай сүзгіш маска (респиратор), құйылған, FFP1 Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сүзгіш қалыпталған жартылай маска (респиратор) Сибртех 89251, FFP1 қорғаныс класы, адамның тыныс алу мүшелерін жануарлардың, металлургиялық және минералды текті аэрозольдердің (шаң, тұман және түтін), шаңдар мен ұнтақты тыңайтқыштардың әртүрлі түрлерінен қорғауға қызмет етеді. улы газдар мен буларды шығармайды. Осының арқасында ауадағы адам ағзасына зиянды заттар болуы мүмкін өндірістегі жұмысшыны қауіпсіздендіруге болады. Артықшылықтары Респиратордан жасалған текстуралы полипропилен ауаны жақсы өткізетін "тыныс алатын" материалдарға жатады. Жартылай маска жұмыс кезінде құлап кетпейді, себебі оның тостаған тәрізді пішіні және кез келген бетке сенімді орналасуы үшін серпімді бас таспалары бар. Қалыпталған түрдегі бұйым мыжылуға төзімді және ұзақ уақыт беріктігін сақтайды. Жартылай маска сапасының кепілі "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" КО ТР 019/2011 сәйкестік сертификаты болып табылады. Euroslot-пен жабдықталған полипропилен пакеті масканы қауіпсіз тасымалдау мен сақтауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қорғау класы | FFP1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03623.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.017 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800049063 |
- Бағасы: 165 ₸

