
Жартылай сүзгіш маска (респиратор), жиналмалы, FFP1 Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы сүзгіш жартылай маска (респиратор) Сибртех 89254 қорғаныс класы FFP1 ауадағы зиянды заттың мөлшері 4 шекті рұқсат етілген концентрацияға (ШРК) дейін болғанда, зиянды қоспалардың кемінде 80%-ын сақтай отырып, тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз етеді. Бұйым әрлеу, құрылыс және сырлау жұмыстарын жүзеге асыру кезінде өндірісте және тұрмыста пайдалы болады. Артықшылықтары Жеңіл текстуралы полипропиленнен жасалған респиратор тыныс алу қабілетімен ерекшеленеді, сондықтан ол тыныс алуды қиындатпайды. Жартылай маска пайдалану кезінде қолайсыздықты тудырмайды, өйткені оның жұмсақ жиектері және икемді екі панельді құрылымы бар. Мұрын қысқышының арқасында жартылай маска мұрын көпіріне мықтап бекітіледі. Жиналмалы жартылай маскалар тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы, себебі қалтаға немесе сөмкеге оңай сыяды. "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" КО ТР 019/2011 сәйкестік сертификаты жартылай масканың сапасын көрсетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қорғау класы | FFP1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03623.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.013 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800049070 |
- Бағасы: 165 ₸

