
Жартылай сүзгіш маска (респиратор), құйылған, дем шығару клапаны бар, FFP2 Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалыпталған сүзгіш жартылай маска (респиратор) Сибртех 89259, дем шығару клапаны бар, FFP2 класы, зиянды заттардың кем дегенде 94%-ын сақтай отырып, ауадағы зиянды заттардың мөлшері 12 ШРК-ға дейін (шекті рұқсат етілген концентрациялар) болған кезде тыныс алу органдарын қорғауды қамтамасыз етеді. Жартылай маска ауада тыныс алу мүшелері үшін қауіпті заттар болуы мүмкін өндірістерде пайдалы болады. Артықшылықтары Текстуралы полипропиленнен жасалған респиратор ауаны жақсы өткізеді, сондықтан тыныс алу ыңғайлы. Дем шығару клапанының арқасында жартылай маска астындағы кеңістіктегі ылғалдылық пен температура төмендейді, яғни онда жұмыс істеу ыңғайлы. Жартылай маска тостаған тәрізді пішіні, серпімді серпімділігі және мұрын қысқышы арқасында беттің кез келген түріне мықтап бекітіледі. Қалыпталған жартылай маска мыжылуға төзімділігімен ерекшеленеді. Кең жиектері бар қаптама жолағы бұйымның бетке жұмсақ жабысуын қамтамасыз етеді, терінің үйкелуіне жол бермейді. Бұйымның сапасы "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" 019/2011 КО ТР сәйкестігімен расталады. Euroslot және таңбалаумен жабдықталған полипропилен пакетінде жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қорғау класы | FFP2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ.7500361.22.01.02908 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС KZ.7500361.22.01.02908.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.022 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Иә |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800051790 |
- Бағасы: 254 ₸

