
Комбинезон қорғаныш стандарты, 40 г/м2, 180-188 см Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Стандарт-2" 89531, 40 г/м2 қорғаныс комбинезоны 180-188 см биіктікке арналған және сырлау және құрылыс жұмыстары кезінде қолданылады. Киім мен шашты шаң мен ерітінді бөлшектерінен қорғайды. Қозғалысқа кедергі келтірмейтін және терінің тыныс алуына мүмкіндік беретін тоқыма емес спандбонд материалынан жасалған, сондықтан комбинезонмен жұмыс істеу ыңғайлы. Серпімді манжеттердің арқасында қорғаныс костюмі ластаушы заттардың жеңдер мен аяқ киімдерге түсуіне жол бермейді. Артықшылықтары Комбинезон жоғары ылғалдылық пен температураның шектен шығуына төтеп бере алады, сондықтан оны күрделі ауа райы жағдайында пайдалануға болады. Ыңғайлы сыдырма комбинезонды тез киюге және шешуге мүмкіндік береді. Тығыз бекітілген сорғыш басты қорғауды қамтамасыз етеді. Сорғыштың кесіндісі жұмысшыны барынша қорғау үшін комбинезонды респиратормен және көзілдірікпен пайдалануға мүмкіндік береді. Комбинезон түк қалдырмайды, сондықтан жұмыстан кейін киімді тазалаудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.АБ87.В.00780-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Жаңа технологиялар" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/89531.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АБ87.В.00780-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.158 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Қалпақ | Иә |
| Материал | Спанбонд |
| Матаның тығыздығы | 40 г/ш.м. |
| Өлшем | XXL |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800048448 |
- Бағасы: 1 484 ₸

