
Ереже алюминийден жасалған, қос тұтқалы, 2 қаттылық қыры, L-1.5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 89615 алюминий ережесінің ұзындығы 1,5 м, қос ұстағышы және 2 қатайтқышы бар, ерітіндінің бетіне біркелкі таралуына, сондай-ақ жағылған ерітіндінің артық мөлшерін кесуге мүмкіндік береді. Ол сондай-ақ сыланған беттің жазықтығын бақылау үшін қолданылады. Құралдың салмағы аз, сондықтан ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы. Патенттелген конструкция оған барынша функционалдылық пен сенімділікті қамтамасыз етеді. Құрылғы құрылыс жұмыстары кезінде қолданылады.Артықшылықтарықұрал берік алюминий қорытпасынан жасалған және деформацияға төзімділігі жоғары.Ереже коррозияға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақытқа созылады.2 қаттылық қабырғасы, конструкцияға барынша беріктік береді.Ұстауға арналған 2 бойлық ойықтың арқасында өнімді жұмыс кезінде ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.875 кг |
| Ұзындығы | 1.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Правила |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 896-Правила |
| Қаттылық қырларының саны | 2 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800046086 |
- Бағасы: 3 132 ₸

