
Дөңгелек пластмасса ыдыс 8 л, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық мақсаттарда 8 литрлік Elfe 92967 пластикалық дөңгелек бассейн қолданылады. Оны жемістерді, жидектерді, топырақты, сусымалы материалдарды сақтауға және тасымалдауға, сондай-ақ ылғалды тазалауға, әртүрлі ерітінділерді дайындауға және кірді жібітуге пайдалануға болады. Артықшылықтары Төзімділік — берік пластиктен жасалған бассейн коррозияға ұшырамайды және кернеулерге төзімді. Сенімділік — жиек бойындағы қаттылық механикалық кернеулерге төзімділікті қамтамасыз етеді. Жайлылық — бүктелген сыртқы жиегі мен тұтқалары тіпті толтырылған бассейнді тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ47.Н00066 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ47.Н00066.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.011 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Материал | қайталама полипропилен |
| Өлшем | 8 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800049285 |
- Бағасы: 458 ₸

