
Сопақша пластмасса ыдыс 16 л, көгілдір, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаруашылық мақсаттарда таптырмайтын. Бұйымның тартымды түрін ұзақ уақыт сақтайтын жоғары сапалы пластиктен жасалған. Сызаттарға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АД37.В.01770-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.01770-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.468 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Материал | қайталама полипропилен |
| Өлшем | 16 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | сопақша |
| Штрих-код | 4606800046758 |
- Бағасы: 778 ₸

