
ММА-160CI Denzel доғалық дәнекерлеуге арналған инверторлық аппарат
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 440 х 190 х 290 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Электродтың максималды диаметрі | 4 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 160 А |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | дәнекерлеу тогының сандық индикаторы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 80% |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4044996115627 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

