
Желдеткіш жылытқышы электрлі, спиральді BH-2000, 3 режим, желдеткіш, жылыту 1000-2000 Вт Stern
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18456 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96412_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18456.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | STERN |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 985-Тепловентиляторы электрические |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки, защита от перегрева |
| Қыздыру элементінің түрі | спиральді |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996126081 |
- Бағасы: 3 860 ₸

