
Желдеткіш жылытқышы электрлі, керамикалық ВНС-1500, 3 режим, желдеткіш, жылыту 750-1500 Вт Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stern BHC-1500 ықшам желдеткіш жылытқышы пәтердегі немесе саяжайдағы үй-жайларды жылыту үшін қолданылады. Оның көмегімен суық мезгілде бөлмедегі қажетті температураны ұстап тұруға немесе ыстықта желдету үшін пайдалануға болады. Ол керамикалық қыздыру элементімен жабдықталған, соның арқасында оның бірқатар артықшылықтары бар: ауадағы шаңды күйдірмейді, зиянды заттарды шығармайды және ауаны құрғатпайды. Сондай-ақ, керамикалық элементтің жылу өткізгіштігі жоғары, бөлмені 20 м2 дейін жылыту үшін орта есеппен 15 минуттай уақыт кетеді. Желдеткіш жылытқышының қайта пайдалануға болатын биметалдық сақтандырғышы қызып кеткен кезде қуат көзін өшіру арқылы тиімді термиялық қорғанысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Қарапайым басқару элементтері - екі механикалық ауыстырып қосқыштың көмегімен жүзеге асырылады. Қуат реттегішінің көмегімен жұмыс режимін таңдауға болады: желдету (жылытусыз), жылы ауа 0,75 кВТ, ыстық ауа 1,5 кВТ. Үздіксіз реттелетін термостат жұмысты автоматтандырады: қажетті температура деңгейін орнатуға болады, ал желдеткіш жылытқыш оны ұстап тұрады. Желдеткіш жылытқышында индикатор шамы бар, ол қосылған кезде жанады, бұл пайдаланушыға құрылғының денсаулығы туралы хабарлайды. Корпустың төменгі жағында аударылу сенсоры орнатылған, сондықтан желдеткіш жылытқыш құлаған кезде автоматты түрде өшеді. Жеңіл салмағы 1,4 кг және корпустағы тұтқасының арқасында тасымалдау оңай. CE сертификаты - қоршаған ортаға және пайдаланушыға зиян келтірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Салмақ | 1.633 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 305 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 213 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18456 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96414_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18456.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | STERN |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 985-Тепловентиляторы электрические |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | желілік ашаның болуы, қызып кетуден қорғау, аударылудан қорғау |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996126098 |
- Бағасы: 7 277 ₸

