
Жылу зеңбірегі BHR 1/2-230 (желдеткіш жылытқыш), 220 В, 3 режим, желдеткіш, 1000-2000Вт, 26 градус Сибртех
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.65 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 258 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.07.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ C-KZ.АЛ32.В.04314 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО Центр "ПрофЭкс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АЛ32.В.04314.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4606800049681 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

