
Жылу зеңбірегі BHR 3/4.5-230 (желдеткіш жылытқыш), 220 В, 3 режим, желдеткіш, 3000-5000 Вт, 59 градус Сибртех
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 375 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.07.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ C-KZ.АЛ32.В.04314 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО Центр "ПрофЭкс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АЛ32.В.04314.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Қуат | 5 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4606800049704 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

