
Көгалды мұз айдыны 50л, қолмен, құю, тығын-Сибртех болт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 98201, 50 л қолмен құйылатын көгал ролигі, тығыны бар болт, жергілікті аумақта көлбеу көгалды алуға мүмкіндік береді. Кең жұмыс бөлігі тығыздауға көмектеседітегістеугазонкесу алдында да, одан кейін де шөптің тез өсуіне қажетті жағдайларды қамтамасыз етеді. Сондай-ақ, мұз айдынын құм, асфальт қабаттарын престеу, бақшада жолдар жасау және т.б. үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Ролик беріктігі жоғары болаттан жасалған және ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан механикалық кернеулер мен коррозияға төзімді. Цилиндрмүмкінсуменнемесеқұммен толтырыңызарнайы арқылытесік, бұл мүмкіндік бередісалмағытиімді болу үшінтопырақтың тығыздалуы. Тұтқа цилиндр толық жүктелген кезде де ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жиналмалы конструкцияның арқасында мұз айдыны тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 380 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 680 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Каток для газона |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 982-Бақша мұз айдындары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800049032 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

