
Алмаз дискі, 115 х 22.2 мм, турбо-сегменттерді лазерлік дәнекерлеу, құрғақ кесу Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Турбо сегменттерін лазерлік дәнекерлеумен жалпы ф115х22,2 мм 730027 гауһар жүзі бетонды, оның ішінде жаңа, әлсіз арматураланған темірбетонды, кірпішті, құмтасты және гранитті құрғақ кесуге арналған. Қону диаметрі 22,2 мм дискіні ММ үшін шығыс құралы ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Турбо сегменттері суды салқындатуды қажет етпей, жылдам құрғақ кесуді қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған байламның арқасында диск шамадан тыс жүктемелерге төтеп бере алады және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау қажет болғанда қарқынды тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Турбо-сегменттік қалып — диск өзінің қолданылуында әмбебап болып табылады, материалдарды, соның ішінде деформация қаупінсіз әлсіз арматураланған бетонды жылдам кесуге мүмкіндік береді. Турбо сегменттерін лазерлік дәнекерлеу - алмазды кесу қабаты корпусқа мықтап бекітілген, бұл өндіріс технологиясы дискінің сенімділігі мен жүктемелерге жоғары төзімділікке кепілдік береді. Алмаз қабатының ені 10 мм — диск орындалатын жұмыстардың жоғары өнімділігіне кепілдік береді. Алмаздардың жоғары концентрациясы — кесу бөлігі тиімділікті және жоғары кесу жылдамдығын қамтамасыз етеді, өйткені өлшемі 40-50 мкм жоғары сапалы ірі түйіршіктерден жасалған. Корпус болаттан жасалған 65Mn — диск жақсы серіппелейді және кесу процесінде тегістігін сақтайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тамаша сапа — диск жоғары сапалы кореялық жабдықта жасалған. Жоғары жұмыс ресурсы — металл байламының құрамындағы күміс, кобальт және басқа да қымбат бағалы компоненттер алмас түйіршіктерін берік ұстайды және жаңа алмастардың біркелкі тозуын және жиегінде уақтылы ашылуын қамтамасыз етеді. Қорғаныш-сәндік жабын — түссіз лак құралдың коррозияға төзімділігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 115 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119496 |
- Бағасы: 4 754 ₸

