
Алмаз дискі, 230 х 22.2 мм, турбо, құрғақ кесу Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алмаз жүзі Gross ф230х22,2мм 730347, турбо, бетонды, соның ішінде жаңадан төселген, орташа арматураланған темірбетонды, кірпішті, гранитті, тасты, құмтастарды UHM көмегімен құрғақ кесуге мүмкіндік береді. Құрал турбокомпрессорлы жұмыс бөлігінің және металл байланыстырғыштағы компоненттердің оңтайлы қатынасының арқасында материалдардың бірнеше түрін алмаспен кесуге жарамды. Дискінің жоғары сапасы оны кәсіби қолдануға жарамды етеді. Артықшылықтары Турбокомпрессорлы қалып алмазды құрғақ әдіспен жылдам кесуді қамтамасыз етеді, суды салқындатуға жүгінудің қажеті жоқ. Дискіні ыстықтай престеу арқылы дайындау оның сенімділігі мен ресурсын арттыруға мүмкіндік береді. Алмаз жүзі материалдарды тез кеседі және алмаздардың жоғары концентрациясына және 40-50 мкм ірі түйіршік өлшеміне байланысты тозуға төзімді. Кең жұмыс бөлігі (10 мм) жұмыс өнімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Күмістен, кобальттан және басқа компоненттерден жасалған жоғары сапалы байлам уақыт өте келе тозып, гауһар тастардың жаңа қабатын ашады, сондықтан диск ұзақ қызмет етуге арналған. Дискінің корпусы марганец қосылған 65Mn көміртекті болаттан жасалған, ол серіппелі қасиеттерді жақсартуға және кесу процесінде дискіні майысудан қорғауға көмектеседі. Корпуста қорғаныш және сәндік лак жабыны бар, сондықтан ол коррозияға ұшырамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 263 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.672 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119564 |
- Бағасы: 12 312 ₸

